ELO žebříček
Hráči, kteří odehráli zápas v posledních 12 měsících (453 hráčů). Poslední započtené kolo: Podzimní sezóna 2026 - 1. kolo (říjen). Zobrazit všechny hráče.
| # | Hráč | ELO | Změna | Zápasy | Úspěšnost |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Aleš Kubík | 2429 | -18 | 96 | 88 % |
| 2 | Pavel Dvořák | 2353 | -35 | 428 | 64 % |
| 3 | Stanislav Šípka | 2251 | +12 | 178 | 66 % |
| 4 | M***** V****** | 2218 | +106 | 19 | 95 % |
| 5 | Jan Dvořák | 2170 | 0 | 376 | 57 % |
| 6 | Tomáš Hříbek | 2114 | -26 | 441 | 60 % |
| 7 | Víťa Matoušek | 2061 | +27 | 408 | 51 % |
| 8 | Daniel Bukovský | 2002 | +30 | 384 | 52 % |
| 9 | Michal Janotka | 1974 | +9 | 174 | 57 % |
| 10 | Igor Senaj | 1972 | +3 | 135 | 60 % |
| 11 | Jakub Moravec | 1951 | 0 | 47 | 62 % |
| 12 | Jaroslav Jakl | 1941 | -34 | 43 | 63 % |
| 13 | Runar Hauffen | 1940 | +43 | 384 | 50 % |
| 14 | Peter Cincula | 1939 | -14 | 286 | 55 % |
| 15 | Martin Dobeš | 1921 | +42 | 50 | 52 % |
| 16 | Martin Žižka | 1916 | -22 | 44 | 52 % |
| 17 | Christopher Tronel | 1915 | -5 | 15 | 87 % |
| 18 | Petr Doleček | 1902 | -5 | 194 | 48 % |
| 19 | sushil choudhary | 1898 | +80 | 10 | 90 % |
| 20 | Miloslav Skalický | 1869 | +20 | 259 | 52 % |
| 21 | Michal Kubes | 1856 | -39 | 420 | 49 % |
| 22 | Robert Kubín | 1846 | -28 | 175 | 61 % |
| 23 | Ladislav Navrátil | 1835 | +8 | 197 | 68 % |
| 24 | Jaroslav Matějovský | 1834 | +25 | 322 | 56 % |
| 25 | Lukáš Bedecs | 1833 | -1 | 159 | 55 % |
| 26 | Miroslav Blažek | 1823 | -20 | 65 | 83 % |
| 27 | Jakub Dutka | 1821 | -32 | 280 | 48 % |
| 28 | Josef Kocián | 1816 | +3 | 46 | 63 % |
| 29 | Lukáš Strejc | 1812 | +2 | 332 | 53 % |
| 30 | Tomáš Kratochvíl | 1812 | +42 | 63 | 65 % |
| 31 | Vladimír Žák | 1799 | +41 | 329 | 60 % |
| 32 | Tomas Bui | 1798 | +12 | 14 | 86 % |
| 33 | Martin Hurai | 1789 | +40 | 24 | 96 % |
| 34 | Jan Snovický | 1785 | +23 | 157 | 57 % |
| 35 | Tomas Maslanak | 1784 | +3 | 30 | 67 % |
| 36 | Viliam Čizmazia | 1782 | -6 | 33 | 85 % |
| 37 | Jiří Šimandl | 1772 | -6 | 157 | 57 % |
| 38 | Jan Rys | 1770 | +7 | 378 | 54 % |
| 39 | Lukas Podbehly | 1768 | -20 | 205 | 61 % |
| 40 | Jan Vavrečka | 1759 | -8 | 66 | 77 % |
| 41 | Ales Severa | 1759 | -3 | 162 | 51 % |
| 42 | Pragal Lakshmanan | 1755 | +3 | 67 | 61 % |
| 43 | Marek Dlask | 1752 | +30 | 145 | 54 % |
| 44 | Eda Hais | 1752 | +24 | 283 | 48 % |
| 45 | Adam Borovka | 1750 | +49 | 11 | 73 % |
| 46 | Daniel Janoch | 1745 | -55 | 168 | 53 % |
| 47 | Martin Kubů | 1744 | +31 | 127 | 46 % |
| 48 | Jan Lubeník | 1743 | +30 | 192 | 55 % |
| 49 | Pavel Borůvka | 1741 | -38 | 82 | 56 % |
| 50 | Jiří Švejda | 1737 | +4 | 345 | 50 % |
| 51 | Jakub Zíka | 1736 | +36 | 160 | 58 % |
| 52 | Patrik Fafek | 1735 | +21 | 98 | 61 % |
| 53 | Adel Salakh | 1734 | -14 | 86 | 72 % |
| 54 | Ondřej Slówik | 1734 | 0 | 100 | 55 % |
| 55 | Jan Novak | 1732 | -22 | 122 | 55 % |
| 56 | Michal Zotov | 1722 | +23 | 26 | 62 % |
| 57 | Y******* S******* | 1721 | -51 | 35 | 54 % |
| 58 | Vojtech Volf | 1712 | +12 | 123 | 56 % |
| 59 | Sai Shashanka Ravi | 1712 | +14 | 47 | 57 % |
| 60 | Ladislav Koudelka | 1710 | -52 | 182 | 53 % |
| 61 | Michael Draisaitl | 1710 | -25 | 73 | 67 % |
| 62 | Jiří Olejníček | 1706 | +40 | 366 | 50 % |
| 63 | Dan Štěpánek | 1700 | -60 | 200 | 53 % |
| 64 | Michal Erben | 1699 | +5 | 258 | 46 % |
| 65 | Siegfried Ulrich | 1694 | -11 | 206 | 50 % |
| 66 | Jan Kutman | 1693 | +23 | 77 | 68 % |
| 67 | Ladislav Slaník | 1690 | -12 | 342 | 52 % |
| 68 | Filip Rysl | 1690 | -10 | 204 | 53 % |
| 69 | Vít Budař | 1681 | +33 | 111 | 62 % |
| 70 | Dmitrij Lisňak | 1680 | -12 | 125 | 58 % |
| 71 | Tomáš Fiala | 1678 | 0 | 53 | 60 % |
| 72 | Martin Hauptvogl | 1678 | -13 | 133 | 56 % |
| 73 | Vojtěch Krňanský | 1675 | 0 | 262 | 66 % |
| 74 | Petr Dohnal | 1675 | -22 | 95 | 65 % |
| 75 | Tomáš Lukášek | 1673 | +19 | 59 | 56 % |
| 76 | Zdeněk Culek | 1658 | 0 | 278 | 56 % |
| 77 | Mykola Lebediev | 1658 | -16 | 66 | 65 % |
| 78 | Alexandr Prozorov | 1655 | 0 | 1 | 0 % |
| 79 | Michal Peca | 1654 | +42 | 394 | 47 % |
| 80 | Dominik Jůda | 1649 | 0 | 58 | 81 % |
| 81 | Tomáš Počta | 1642 | -17 | 69 | 59 % |
| 82 | Lukáš Machek | 1641 | -2 | 157 | 51 % |
| 83 | Michal Nečas | 1640 | +21 | 25 | 88 % |
| 84 | Kapil Vasudev | 1636 | -19 | 193 | 57 % |
| 85 | L**** D******* | 1633 | +25 | 37 | 73 % |
| 86 | Zdeněk Rojka | 1617 | -47 | 398 | 48 % |
| 87 | Petr Holý | 1615 | +11 | 378 | 46 % |
| 88 | Milan Kurilla | 1613 | 0 | 76 | 74 % |
| 89 | J*** K** | 1612 | +0 | 33 | 67 % |
| 90 | Ondřej Dušek | 1611 | 0 | 32 | 66 % |
| 91 | Haji Ashumov | 1606 | -16 | 118 | 51 % |
| 92 | Jaroslav Fibichr | 1606 | -7 | 254 | 51 % |
| 93 | Mikhail Pashayev | 1605 | +6 | 81 | 53 % |
| 94 | J** V***** | 1605 | -31 | 65 | 65 % |
| 95 | Filip Hušek | 1603 | 0 | 2 | 0 % |
| 96 | Mário Kobida | 1599 | +18 | 72 | 74 % |
| 97 | Alexei Savrov | 1597 | -6 | 26 | 85 % |
| 98 | František Nedvěd | 1597 | +26 | 28 | 93 % |
| 99 | Ali Ahmad | 1596 | -2 | 71 | 55 % |
| 100 | Rostislav Pagáč | 1594 | +51 | 15 | 80 % |
| 101 | Pavel Štětkář | 1594 | -37 | 225 | 55 % |
| 102 | Jan Ron | 1594 | +2 | 50 | 76 % |
| 103 | Filip Jodas | 1592 | 0 | 3 | 67 % |
| 104 | Kateřina Maťková | 1591 | 0 | 65 | 54 % |
| 105 | Jan Švejnoha | 1591 | -44 | 20 | 55 % |
| 106 | Manh Hoang Nguyen | 1590 | -39 | 19 | 68 % |
| 107 | Kateřina Kašparová | 1587 | +9 | 422 | 50 % |
| 108 | Martin Zima | 1586 | -8 | 138 | 48 % |
| 109 | Daniel Švec | 1586 | +27 | 32 | 94 % |
| 110 | Jayavignesh Prabaharan | 1586 | 0 | 4 | 75 % |
| 111 | S******** L**** | 1580 | -5 | 179 | 47 % |
| 112 | Marcel Kmet | 1578 | -11 | 102 | 53 % |
| 113 | Marek Nečas | 1574 | +0 | 302 | 48 % |
| 114 | Zbyněk Korneta | 1573 | -20 | 6 | 50 % |
| 115 | Martin Trojan | 1573 | +28 | 122 | 49 % |
| 116 | Martin Kučera | 1572 | 0 | 304 | 58 % |
| 117 | Tomáš Kopsa | 1570 | -14 | 187 | 54 % |
| 118 | František Chovanec | 1568 | +11 | 76 | 75 % |
| 119 | Milan Kurilla | 1566 | +15 | 61 | 62 % |
| 120 | Martin Žižka | 1564 | -85 | 8 | 38 % |
| 121 | Petr Šlaich | 1563 | +41 | 277 | 48 % |
| 122 | Josef Dub | 1561 | -8 | 241 | 49 % |
| 123 | Iva Hackl | 1559 | +39 | 162 | 45 % |
| 124 | Standa Pěč | 1558 | 0 | 44 | 70 % |
| 125 | Natálie Csutorová | 1556 | -77 | 67 | 55 % |
| 126 | Libor Novak | 1554 | +16 | 227 | 51 % |
| 127 | Robin Majoroš | 1552 | +20 | 12 | 92 % |
| 128 | Michal Přibyl | 1550 | +18 | 40 | 68 % |
| 129 | M***** Š****** | 1548 | +33 | 129 | 50 % |
| 130 | Tomáš Moravec | 1546 | 0 | 44 | 70 % |
| 131 | Ondřej Housar | 1546 | -6 | 89 | 45 % |
| 132 | Filip Matoušek | 1544 | -4 | 62 | 40 % |
| 133 | Ondřej Hoznour | 1543 | -31 | 161 | 54 % |
| 134 | Petr Kozák | 1543 | -7 | 274 | 45 % |
| 135 | Tadeáš Přenosil | 1539 | -17 | 84 | 58 % |
| 136 | Robert Rosenberg | 1537 | +37 | 420 | 44 % |
| 137 | David Jungblut | 1535 | -33 | 14 | 43 % |
| 138 | Tomáš Tachecí | 1535 | -4 | 88 | 57 % |
| 139 | Martin Drbohlav | 1534 | +36 | 279 | 48 % |
| 140 | Šimon Svoboda | 1531 | 0 | 1 | 0 % |
| 141 | Aleš Vlach | 1530 | -15 | 113 | 75 % |
| 142 | Miloslav Mattes | 1529 | -22 | 17 | 24 % |
| 143 | Lubos Samaj | 1529 | 0 | 43 | 67 % |
| 144 | Michal Barták | 1527 | -40 | 82 | 60 % |
| 145 | Viktor Mizera | 1526 | -86 | 12 | 67 % |
| 146 | Aleš Rendl | 1526 | +3 | 41 | 46 % |
| 147 | Jakub Novák | 1525 | 0 | 241 | 53 % |
| 148 | Martin Mana | 1524 | -44 | 106 | 45 % |
| 149 | Sanjay Aravindhan | 1524 | +14 | 49 | 82 % |
| 150 | Jan Ježek | 1520 | 0 | 208 | 55 % |
| 151 | L**** D***** | 1519 | -1 | 22 | 77 % |
| 152 | P**** S****** | 1516 | -62 | 13 | 85 % |
| 153 | Richard Votík | 1511 | +27 | 250 | 51 % |
| 154 | L*** N**** | 1511 | -25 | 25 | 72 % |
| 155 | Filip Murmak | 1507 | +2 | 75 | 48 % |
| 156 | Jan Pavel | 1505 | 0 | 20 | 80 % |
| 157 | Martin Chaloupka | 1505 | 0 | 70 | 69 % |
| 158 | R**** K**** | 1503 | 0 | 8 | 88 % |
| 159 | Jan Machovec | 1501 | -33 | 87 | 62 % |
| 160 | Martin Tichý | 1499 | -38 | 142 | 44 % |
| 161 | Petr Protivínský | 1498 | +30 | 18 | 44 % |
| 162 | Aleš Mašek | 1498 | +13 | 121 | 43 % |
| 163 | Pavel Hrbotický | 1497 | -2 | 363 | 46 % |
| 164 | Martin Balák | 1497 | +14 | 173 | 49 % |
| 165 | Martin Daniš | 1496 | +19 | 101 | 59 % |
| 166 | Adrián Krištof | 1496 | +44 | 266 | 42 % |
| 167 | T**** B***** | 1495 | 0 | 37 | 70 % |
| 168 | Lukáš Helešic | 1493 | 0 | 7 | 100 % |
| 169 | Jan Paroulek | 1492 | 0 | 30 | 80 % |
| 170 | Marek Lněnička | 1492 | -15 | 26 | 46 % |
| 171 | Jiří Anděra | 1492 | +62 | 8 | 100 % |
| 172 | Lukáš Pernička | 1492 | 0 | 258 | 52 % |
| 173 | Dušan Krejčí | 1490 | 0 | 3 | 100 % |
| 174 | Juraj Varga | 1487 | -15 | 50 | 56 % |
| 175 | Martin Klufa | 1486 | 0 | 99 | 73 % |
| 176 | P*** N**** | 1484 | -8 | 13 | 46 % |
| 177 | V**** L***** | 1482 | -19 | 435 | 39 % |
| 178 | Ondřej Volf | 1481 | +8 | 113 | 49 % |
| 179 | M**** Š***** | 1481 | +11 | 127 | 55 % |
| 180 | Anki Tran | 1480 | -24 | 49 | 51 % |
| 181 | Jozef Pupava | 1474 | +12 | 78 | 53 % |
| 182 | Daniel Mikulka | 1473 | 0 | 94 | 63 % |
| 183 | Petr Potoček | 1472 | +34 | 9 | 100 % |
| 184 | Vojtěch Rund | 1471 | 0 | 3 | 67 % |
| 185 | Mirek Kubíček | 1470 | +47 | 15 | 80 % |
| 186 | David Štark | 1470 | 0 | 3 | 0 % |
| 187 | Kamil Dunička | 1469 | -30 | 369 | 47 % |
| 188 | robert izip | 1469 | 0 | 9 | 11 % |
| 189 | V***** O**** | 1467 | -2 | 16 | 69 % |
| 190 | Jiří Čeněk | 1462 | +32 | 259 | 56 % |
| 191 | Jan Kocián | 1461 | +47 | 16 | 44 % |
| 192 | Josef Fictum | 1460 | -10 | 55 | 51 % |
| 193 | Petr Bárta | 1458 | -28 | 21 | 52 % |
| 194 | L**** M******* | 1458 | -4 | 18 | 56 % |
| 195 | Martin Mendl | 1458 | +21 | 190 | 59 % |
| 196 | Braňo Liptak | 1457 | 0 | 70 | 66 % |
| 197 | Chris Abu Dayeh | 1457 | -20 | 291 | 46 % |
| 198 | Miloš Štrojsa | 1453 | +12 | 52 | 69 % |
| 199 | Tomáš Vo | 1453 | +31 | 6 | 100 % |
| 200 | Martin Fatura | 1452 | 0 | 115 | 54 % |
| 201 | M**** M****** | 1451 | +37 | 11 | 64 % |
| 202 | Adam Janata | 1449 | 0 | 1 | 0 % |
| 203 | Martin Tříska | 1448 | -28 | 14 | 79 % |
| 204 | Jiří Duda | 1447 | -56 | 53 | 42 % |
| 205 | V******** Š********** | 1446 | -81 | 7 | 43 % |
| 206 | Gopal Menon | 1445 | +35 | 103 | 55 % |
| 207 | Libor Kubánek | 1442 | -50 | 143 | 46 % |
| 208 | Veronika Juráková | 1441 | 0 | 1 | 0 % |
| 209 | Ondrej Pohan | 1440 | -16 | 97 | 52 % |
| 210 | Jakub Vilhelm | 1440 | -14 | 228 | 49 % |
| 211 | Lukáš Voborník | 1438 | -14 | 133 | 48 % |
| 212 | Tomas Hulle | 1437 | +9 | 239 | 41 % |
| 213 | Zdeněk Opravil | 1436 | -15 | 314 | 49 % |
| 214 | Aleš Ulmajer | 1435 | +11 | 124 | 50 % |
| 215 | Tomáš Remenius | 1434 | 0 | 27 | 70 % |
| 216 | Petr Bárta | 1432 | +20 | 113 | 55 % |
| 217 | Roman Fojtik | 1432 | +40 | 72 | 58 % |
| 218 | Vojta Malý | 1431 | +35 | 77 | 60 % |
| 219 | Zdeněk Kricner | 1429 | +25 | 8 | 75 % |
| 220 | Adam Polášek | 1428 | 0 | 52 | 48 % |
| 221 | Jan Provazník | 1428 | +16 | 57 | 49 % |
| 222 | Mery Kejklíček | 1424 | 0 | 216 | 52 % |
| 223 | Václav Konáš | 1423 | 0 | 82 | 66 % |
| 224 | Martin Staněk | 1421 | +30 | 282 | 42 % |
| 225 | Dominika Menclová | 1419 | +8 | 20 | 60 % |
| 226 | Petr Částka | 1419 | +14 | 156 | 44 % |
| 227 | Jakub Kopáček | 1417 | 0 | 211 | 56 % |
| 228 | Roman Nečas | 1416 | -44 | 92 | 58 % |
| 229 | A*** V**** | 1415 | +19 | 26 | 62 % |
| 230 | Roman Tomšík | 1413 | -54 | 16 | 56 % |
| 231 | Jaroslav Klíma | 1412 | 0 | 186 | 48 % |
| 232 | Jakub Tyl | 1412 | -7 | 68 | 44 % |
| 233 | Jaroslav Vybíral | 1411 | -31 | 219 | 59 % |
| 234 | Adéla Danělišynová | 1411 | 0 | 3 | 0 % |
| 235 | Jaroslav Janda | 1411 | -1 | 87 | 69 % |
| 236 | Petr Knězů | 1409 | +0 | 183 | 46 % |
| 237 | Tomas Ludvik | 1406 | -33 | 238 | 47 % |
| 238 | Róbert Škop | 1405 | 0 | 25 | 72 % |
| 239 | Kryštof Hanzlík | 1404 | 0 | 4 | 100 % |
| 240 | Vasyl Kugivchak | 1403 | +11 | 7 | 86 % |
| 241 | Maroš Borák | 1402 | +33 | 49 | 55 % |
| 242 | R***** P******** | 1400 | -42 | 27 | 63 % |
| 243 | Petr Holman | 1400 | -2 | 341 | 43 % |
| 244 | M***** H******* | 1397 | +25 | 75 | 47 % |
| 245 | Lukáš Hrdina | 1396 | +58 | 23 | 65 % |
| 246 | Chloé Legrand-Frêne | 1395 | +67 | 15 | 40 % |
| 247 | Ondřej Prokůpek | 1394 | +0 | 69 | 70 % |
| 248 | Duc Tran Trung | 1393 | +59 | 17 | 41 % |
| 249 | Ondřej Kolda | 1393 | +49 | 38 | 63 % |
| 250 | Jiří Čábelka | 1391 | +16 | 61 | 54 % |
| 251 | Kačka Holmanová | 1391 | +3 | 131 | 50 % |
| 252 | P**** R******** | 1390 | -45 | 215 | 41 % |
| 253 | Veronika Zittová | 1388 | +41 | 18 | 67 % |
| 254 | Filip Lazár | 1384 | -47 | 168 | 49 % |
| 255 | Martin Jelen | 1383 | -28 | 59 | 58 % |
| 256 | Radek Ružička | 1382 | -9 | 74 | 64 % |
| 257 | Martin Válek | 1381 | +20 | 18 | 39 % |
| 258 | Jakub Konopka | 1380 | -22 | 75 | 56 % |
| 259 | Pavel Halátek | 1380 | -40 | 160 | 38 % |
| 260 | Roman Greguš | 1378 | +2 | 11 | 73 % |
| 261 | Daniel Smrčka | 1377 | -34 | 170 | 53 % |
| 262 | Lucie Kolesniková | 1377 | -8 | 110 | 55 % |
| 263 | Eduard Tóth | 1375 | -40 | 10 | 20 % |
| 264 | Ondřej Bureš | 1374 | +20 | 133 | 50 % |
| 265 | Ondřej Skládal | 1374 | -32 | 16 | 44 % |
| 266 | Michal Chmelař | 1373 | +18 | 20 | 65 % |
| 267 | Jaroslav Sedláček | 1370 | -7 | 332 | 45 % |
| 268 | Martin Elgrep | 1367 | -16 | 31 | 58 % |
| 269 | František Bílý | 1366 | +21 | 31 | 55 % |
| 270 | Tomáš Novotný | 1366 | -37 | 57 | 40 % |
| 271 | Ondrej Kaderka | 1366 | -30 | 151 | 51 % |
| 272 | Jan Motejzík | 1365 | -13 | 213 | 49 % |
| 273 | Guillaume Allano | 1362 | -33 | 65 | 62 % |
| 274 | David Randuška | 1361 | -28 | 38 | 50 % |
| 275 | Matyáš Halász | 1360 | -14 | 9 | 44 % |
| 276 | Milena Jägerová | 1359 | -9 | 239 | 45 % |
| 277 | Matej Tillinger | 1359 | -84 | 14 | 43 % |
| 278 | Peter W. | 1357 | -12 | 79 | 53 % |
| 279 | Pepa Guo | 1356 | 0 | 2 | 100 % |
| 280 | Michal Kubina | 1356 | +16 | 87 | 59 % |
| 281 | Marek Štěpán | 1354 | +12 | 19 | 79 % |
| 282 | Denisa Mertová | 1354 | -12 | 24 | 62 % |
| 283 | Adam Chramosta | 1353 | +22 | 36 | 56 % |
| 284 | Matěj Bušek | 1350 | 0 | 4 | 100 % |
| 285 | Yeshwanth Srinivas | 1349 | 0 | 1 | 0 % |
| 286 | Hynek Šolar | 1349 | -17 | 291 | 40 % |
| 287 | Jakub Lepič | 1346 | -33 | 60 | 53 % |
| 288 | Libor Benedikt | 1345 | +23 | 129 | 43 % |
| 289 | Radek Kokeš | 1344 | -38 | 193 | 55 % |
| 290 | V***** H****** | 1344 | -6 | 6 | 33 % |
| 291 | Tomáš Hořava | 1343 | +6 | 383 | 42 % |
| 292 | Jan Le | 1343 | -25 | 10 | 60 % |
| 293 | Mikulas Duda | 1343 | -65 | 23 | 52 % |
| 294 | Evžen Vacek | 1340 | -28 | 225 | 40 % |
| 295 | Zdeněk Sychra | 1340 | -8 | 133 | 44 % |
| 296 | Michal Petráček | 1340 | 0 | 1 | 100 % |
| 297 | Filip Ocásek | 1339 | 0 | 145 | 41 % |
| 298 | Michal Durčák | 1338 | 0 | 3 | 100 % |
| 299 | Pavel Greis | 1336 | 0 | 98 | 48 % |
| 300 | Lukas Murcek | 1336 | 0 | 1 | 100 % |
| 301 | Braňo Hrubša | 1334 | -8 | 44 | 55 % |
| 302 | Dmitrij Hladký | 1331 | -10 | 95 | 59 % |
| 303 | Martin Čikl | 1330 | +43 | 81 | 44 % |
| 304 | Zuzana Dekrová | 1330 | -18 | 8 | 0 % |
| 305 | Tomáš Glázr | 1330 | -28 | 49 | 53 % |
| 306 | Martin Kuběn | 1329 | +24 | 95 | 49 % |
| 307 | Lubomír Vávra | 1328 | -60 | 10 | 0 % |
| 308 | Martin Štrambach | 1328 | +16 | 43 | 40 % |
| 309 | Martin Nepraš | 1327 | +56 | 337 | 40 % |
| 310 | Tomáš Mattern | 1323 | -12 | 128 | 45 % |
| 311 | Ondřej Fiala | 1321 | -18 | 85 | 40 % |
| 312 | Josef Ošlejšek | 1320 | -21 | 41 | 56 % |
| 313 | J** Š****** | 1319 | -63 | 5 | 60 % |
| 314 | Martin Smola | 1317 | 0 | 43 | 56 % |
| 315 | Marek Janota | 1315 | -49 | 7 | 57 % |
| 316 | Jiří Lacina | 1314 | 0 | 95 | 57 % |
| 317 | Jana Cogan | 1313 | 0 | 1 | 0 % |
| 318 | Miroslav Heřman | 1312 | -37 | 48 | 62 % |
| 319 | Petr Velička | 1309 | -4 | 392 | 42 % |
| 320 | D**** J***** | 1308 | 0 | 1 | 100 % |
| 321 | Jan Ondráček | 1305 | +6 | 226 | 54 % |
| 322 | Jozef Barčák | 1303 | +35 | 152 | 40 % |
| 323 | Radim Bochenek | 1302 | -24 | 6 | 67 % |
| 324 | Alexi Goubarev | 1299 | -70 | 38 | 34 % |
| 325 | Vagif Musadirov | 1299 | 0 | 10 | 20 % |
| 326 | Denisa F. | 1298 | -62 | 6 | 0 % |
| 327 | A*** B***** | 1296 | -1 | 14 | 7 % |
| 328 | Zdeněk Zajíček | 1293 | -19 | 12 | 42 % |
| 329 | Adam Kubný | 1289 | -10 | 25 | 44 % |
| 330 | Vít Kalisz | 1289 | 0 | 98 | 48 % |
| 331 | Julie Mosiichuk | 1288 | 0 | 4 | 25 % |
| 332 | Petr Franta | 1288 | +27 | 82 | 38 % |
| 333 | Farah Ibraheem | 1288 | -104 | 8 | 0 % |
| 334 | Miroslav Jancok | 1287 | -21 | 20 | 55 % |
| 335 | Jakub Machat | 1284 | +1 | 244 | 44 % |
| 336 | Kateřina Marešová | 1282 | +59 | 17 | 65 % |
| 337 | Martin Sedlák | 1282 | -24 | 17 | 29 % |
| 338 | Petr Štěrba | 1280 | -10 | 91 | 51 % |
| 339 | Ján Puškár | 1280 | -35 | 383 | 39 % |
| 340 | I**** K***** | 1279 | -1 | 37 | 41 % |
| 341 | Irina Marchenko | 1279 | 0 | 3 | 33 % |
| 342 | Jan Gebrt | 1278 | -3 | 8 | 25 % |
| 343 | Stela Černohorská | 1278 | +53 | 19 | 16 % |
| 344 | Michal Ulrych | 1278 | 0 | 4 | 0 % |
| 345 | Katarína Kotúčová | 1277 | 0 | 7 | 0 % |
| 346 | Vitalij Bakajsa | 1274 | +25 | 5 | 80 % |
| 347 | Jaroslav Zeman | 1274 | -22 | 68 | 46 % |
| 348 | Marek Medek | 1274 | +92 | 9 | 56 % |
| 349 | Milan Peterka | 1273 | -18 | 217 | 42 % |
| 350 | K******* F******* | 1272 | 0 | 3 | 67 % |
| 351 | Adam Rezek | 1270 | +2 | 228 | 49 % |
| 352 | Marek Hubený | 1270 | -29 | 20 | 60 % |
| 353 | Daniel Frajt | 1268 | 0 | 3 | 0 % |
| 354 | Miroslav Kotaška | 1266 | -27 | 305 | 35 % |
| 355 | Kristýna Šmejkalová | 1265 | +20 | 130 | 48 % |
| 356 | Daniel Mily | 1265 | 0 | 65 | 52 % |
| 357 | Lucie Tudorová | 1260 | 0 | 1 | 0 % |
| 358 | Dušan Bělaška | 1260 | +6 | 154 | 38 % |
| 359 | A*** V****** | 1258 | -6 | 25 | 40 % |
| 360 | Martin Tůma | 1258 | 0 | 1 | 0 % |
| 361 | Nikol Kalisz | 1257 | -10 | 103 | 46 % |
| 362 | Štěpán Příhoda | 1257 | -34 | 83 | 40 % |
| 363 | Jáchym Skřivan | 1257 | 0 | 2 | 100 % |
| 364 | D**** Č*** | 1255 | 0 | 2 | 0 % |
| 365 | M**** P*** | 1255 | -13 | 108 | 39 % |
| 366 | Ondřej Ungr | 1254 | -7 | 80 | 51 % |
| 367 | Veronika Lazurova | 1252 | -12 | 5 | 20 % |
| 368 | Petra Grüsserová | 1250 | +77 | 196 | 43 % |
| 369 | Jaroslav Vacek | 1248 | -4 | 35 | 51 % |
| 370 | Josef Kratochvíl | 1246 | -14 | 27 | 52 % |
| 371 | Daniel Fišer | 1245 | +33 | 23 | 65 % |
| 372 | Láďa Švehla | 1244 | +23 | 269 | 51 % |
| 373 | Michal Fiala | 1242 | -78 | 4 | 25 % |
| 374 | David Paulus | 1240 | 0 | 196 | 56 % |
| 375 | Tomáš Cupal | 1239 | 0 | 13 | 38 % |
| 376 | Tereza Mach Hrašková | 1237 | +51 | 230 | 43 % |
| 377 | Rudolf Musil | 1237 | 0 | 8 | 50 % |
| 378 | Jaroslav Nejez | 1235 | 0 | 1 | 0 % |
| 379 | Vojtěch Matras | 1234 | 0 | 4 | 75 % |
| 380 | Petr Kosina | 1232 | 0 | 1 | 0 % |
| 381 | Petr Novotný | 1232 | -30 | 4 | 0 % |
| 382 | Luboš Ondrůj | 1230 | -38 | 12 | 33 % |
| 383 | Douglas Wong | 1230 | +2 | 251 | 44 % |
| 384 | Ekaterina Khokhlova | 1229 | +14 | 14 | 29 % |
| 385 | J****** P********* | 1228 | 0 | 3 | 0 % |
| 386 | Denisa Slavíková | 1227 | -3 | 115 | 42 % |
| 387 | Olga Zejmanová | 1226 | -49 | 35 | 37 % |
| 388 | V***** M***** | 1222 | -17 | 42 | 48 % |
| 389 | E***** C******* | 1220 | -71 | 11 | 0 % |
| 390 | Andrei Badea | 1216 | -52 | 18 | 28 % |
| 391 | Luisa Illková | 1214 | -10 | 229 | 37 % |
| 392 | Bohumír Petr | 1210 | -37 | 58 | 29 % |
| 393 | Ondřej Matrka | 1205 | 0 | 63 | 37 % |
| 394 | Volodymyr Lugovyy | 1202 | -18 | 12 | 17 % |
| 395 | Jiří Macourek | 1201 | -14 | 25 | 28 % |
| 396 | X Švehla | 1197 | +19 | 199 | 46 % |
| 397 | Meri Gevorgyan | 1196 | 0 | 9 | 11 % |
| 398 | Jakub Pail | 1194 | -11 | 26 | 23 % |
| 399 | David Florian | 1192 | +32 | 39 | 44 % |
| 400 | Zbyněk Kojecký | 1187 | +14 | 47 | 43 % |
| 401 | Milan Fošnár | 1185 | +68 | 50 | 36 % |
| 402 | Michal Lánský | 1184 | -52 | 84 | 50 % |
| 403 | Jitka Schmiegerová | 1181 | +47 | 33 | 45 % |
| 404 | Joao Brito | 1175 | 0 | 11 | 0 % |
| 405 | Jana Zarybnicka | 1175 | -17 | 210 | 36 % |
| 406 | J**** K**** | 1174 | 0 | 3 | 0 % |
| 407 | Barbora Semová | 1172 | -39 | 170 | 34 % |
| 408 | Lubomír Pešek | 1168 | 0 | 142 | 42 % |
| 409 | Lukáš Eršil | 1167 | -16 | 7 | 14 % |
| 410 | Lukáš Heinc | 1167 | -25 | 17 | 47 % |
| 411 | M***** P***** | 1166 | -16 | 10 | 10 % |
| 412 | Miroslav Osmančík | 1165 | +6 | 178 | 40 % |
| 413 | R***** S******** | 1158 | 0 | 4 | 50 % |
| 414 | Ivana Mozgvova | 1156 | 0 | 28 | 46 % |
| 415 | Jana Vrzalová | 1155 | +7 | 140 | 44 % |
| 416 | Viktorie Pudíková | 1155 | 0 | 6 | 17 % |
| 417 | Zuzana Glogarová | 1155 | -9 | 179 | 39 % |
| 418 | Jan Hink | 1150 | +0 | 6 | 17 % |
| 419 | Zdeněk Válek | 1148 | -7 | 307 | 42 % |
| 420 | Lucia Wildová | 1144 | -20 | 8 | 0 % |
| 421 | J*** B******* | 1143 | 0 | 59 | 41 % |
| 422 | K**** B********** | 1142 | 0 | 4 | 25 % |
| 423 | Kristýna Fricová | 1142 | 0 | 108 | 38 % |
| 424 | Tomáš Jelínek | 1139 | 0 | 3 | 33 % |
| 425 | David Hůla | 1130 | 0 | 61 | 20 % |
| 426 | Václav Flek | 1122 | -8 | 46 | 33 % |
| 427 | Istvan Modos | 1122 | -16 | 26 | 23 % |
| 428 | Martin Baran | 1117 | 0 | 3 | 0 % |
| 429 | Andrea Lukešová | 1107 | +16 | 102 | 38 % |
| 430 | Jana Satoriova | 1105 | 0 | 8 | 0 % |
| 431 | Jiří Štiller | 1102 | +15 | 21 | 29 % |
| 432 | Nikola Šeborová | 1102 | +1 | 20 | 25 % |
| 433 | Ondřej Mayer | 1098 | 0 | 108 | 41 % |
| 434 | Dat Nguyen Thanh | 1097 | 0 | 3 | 0 % |
| 435 | Petr Valenta | 1097 | 0 | 250 | 43 % |
| 436 | Tomáš Popovič | 1095 | -26 | 27 | 7 % |
| 437 | Vítězslav Tvaroh | 1090 | -108 | 11 | 27 % |
| 438 | Michal Černý | 1087 | -14 | 16 | 50 % |
| 439 | Jana Kubů | 1080 | -53 | 11 | 0 % |
| 440 | Marcela Seifrtová | 1076 | -39 | 40 | 32 % |
| 441 | B****** C******** | 1073 | -63 | 8 | 0 % |
| 442 | Jan Pivoňka | 1057 | -2 | 169 | 31 % |
| 443 | V****** V***** | 1054 | -55 | 7 | 0 % |
| 444 | Martin Bureš | 1050 | -10 | 118 | 42 % |
| 445 | Niko Nepomniashchii | 1046 | -27 | 29 | 21 % |
| 446 | J**** S******* | 1039 | -12 | 12 | 17 % |
| 447 | Tamara Pečenková | 1036 | -25 | 13 | 0 % |
| 448 | Martina Tremlova | 1032 | -22 | 195 | 33 % |
| 449 | Štefan Ulman | 1021 | 0 | 45 | 18 % |
| 450 | Jindřiška Deckerová | 1004 | -19 | 52 | 23 % |
| 451 | B*** J****** | 1000 | +41 | 16 | 12 % |
| 452 | Dominika Kačenková | 955 | -16 | 20 | 15 % |
| 453 | Martina Kubinová | 886 | -29 | 29 | 3 % |
O žebříčku
Žebříček počítá hodnocení ELO hráčů pražské badmintonové ligy na portálu VAŠE LIGA z veřejně zobrazených výsledků jednotlivých kol. Započteno je 122 kol od 1/2016. Jde o neoficiální žebříček, který s provozovatelem ligy nijak nesouvisí.
- Každý hráč začíná s hodnocením podle úrovně, ve které se v lize poprvé objevil: 1500 + (12 − úroveň) × 30, tedy 1. úroveň 1830 bodů, 23. úroveň 1170 bodů.
- Zápasy se zpracovávají po kolech. Portál neuvádí data zápasů, proto se v rámci jednoho kola počítá se vstupním hodnocením z jeho začátku.
- Koeficient K je 48 pro prvních 20 hodnocených zápasů hráče, poté 32.
- Změna hodnocení se násobí podle výsledku na sety: 3:0 × 1,0, 3:1 × 0,9, 3:2 × 0,8.
- Skreče (nedostavení se k zápasu) se do hodnocení nezapočítávají, jen do statistik.
- Hráči, kteří mají na portálu skryté jméno, mají jméno skryté i zde.
Sloupec „Změna“ ukazuje posun hodnocení v posledním kole, které hráč odehrál. V hlavním žebříčku jsou hráči, kteří hráli v posledních 12 měsících; ostatní najdete v seznamu všech hráčů.